Elitas Renkasi Mus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


IP:82.135.154.61:8888
 
PagrindinisrodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungtiPushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Social-inside-facebook-icon

 

 Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Pushaz_Kazanova
Zalias



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-06-01

Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift   Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Icon_minitime2012-06-01, 13:27

1. Administratoriaus slapyvardis LTERG.lt serveryje. Saimonas_Drift





2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Manau jis nusipelnė daugiau nei 3 žodžių. Taigi viskas buvo taip. Važinėjau po miestą su dviračiu ir privažiavau prie Eimo ir pasikalbėjom, paskiau atvažiavo Mantas_Empty man rods, ir sako: šitas (Ant manes) ir pradėjo Saimonas su tuo į mane šaudyt. Tuomet pabėjau nuo jų nes nesupratau kas čia vyksta, nė jokios sms, ne nieko, žodžiu. Toliau važinėjau su dviračiu ir vėl atvažiuoja Saimonas su Jonas_Malboro ant motociklo, o kas svarbiausia tai tai, kad PD.SWAT,FTB, nuo moto nuo jokios situacijos važiavo drive-by, kur iš moto, auto, išlipes žmogus šaudo, tada ir jie pradėjo mane vėl gaudyt, bet mūsų didys Saimonas negali pagaut, tai kas belieka? Tik Admin komandos, su Admin komandomis mane pagavo prie stoties, ir Jonas_Malboro uždėjo dauk star, ir be jokio reasono. Tada tasai atsileportavo ir taip viskas ir įvyko, o kas svarbiausia? Kad patys SWAT FTB PD įžeidėja civilius, ir šeip pats pareigūnas tegul sau deda ir į jailą Smile.




3. Pilnas aprašymas.
4. Įrodymai (TIK nuotraukos). Manau įrodymu užtenka papeikt šį "Adminą".

Taigi čia nuotraukos:
Atgal į viršų Go down
Saimonas_Drift
Zalias
Saimonas_Drift


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-05-11
Age : 25
Miestas : Some where in LTERG

Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift   Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Icon_minitime2012-06-01, 13:50

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy as naudojau admin komandas ? tu nesvaik tu nuo degalines stuogo nusokai ir as nusokau tada gaudziau pesciamobiliu tu begai link baiko as numusau tavi ir marlboro surakino + as nedariau drive-by + as tavi norejau patikrinti ar neturi narkotiku pamaciau kad begi galvojau turi ir pradejau saudyti tada mes abu su marlboro sedom ant moco ir pradejom gaudyti ir as nedariau jokiu drive-by ar su admin komanom nesitelinau prie taves dar as nesikeikiau prie taves ir ant taves jokio keiksmazodzio nesakiau kaip mes su marlboro pagavom tavi man tuomet pc restaratvosi automatiskai ir nzn ka marlboro saki dar tu neturi foto kaip marboro saki kanors ant taves. Ir seip as nesikeikiu per zaidima.
Atgal į viršų Go down
http://www.lterg.tk
Monster_Energy
Zalias
Monster_Energy


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-05-16
Age : 26
Miestas : Vilnius

Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rakinama   Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Icon_minitime2012-06-05, 17:41

Nėra pakankamai įrodymų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift   Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pushaz_Kazanova Peikiu Saimona_Drift
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Saimonas_Drift peikiu Auris_Expressas
» Edma_Vegas peikiu Auris_Expressas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Elitas Renkasi Mus! :: Elito Realus Gyvenimas :: Administracija :: Administracijos papeikimai-
Pereiti į: