Elitas Renkasi Mus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


IP:82.135.154.61:8888
 
PagrindinisrodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungtiAnketa į Direktorius Social-inside-facebook-icon

 

 Anketa į Direktorius

Go down 
+5
Edma
Monster_Energy
Saimonas_Drift
Paulius_Amerikano
Eimas_Drifteris
9 posters
AutoriusPranešimas
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 11:49

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:
2. Jūsų xp turimas kiekis:
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?:
4. Kokiu direktoriumi norite būti?:
5. Ar esate buvęs direktoriumi?
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių?
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:
Atgal į viršų Go down
Paulius_Amerikano
Zalias



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-06-04

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 12:36

Jūsų vardas pavardė serveryje:Paulius_Amerikano
jūsų xp turimas kiekis:6000
Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: Noriu buti faktu tireju nes labai idomus darbas,gaudysiu zmones,tirsiu faktus.Padesiu policijai.Ant keliu serveriu buvau sitam darbe ir tikrai jis mane suzavejo.Noreciau ir sitam serve ir buti sitam darbe nes man jis geriausias is visu darbu.Jame labai idomu ir didele rizika,o tuom mane ir veza sitas nuostabus darbas.
Kokiu direktoriumi norite būti?: Faktu tirimo biuro direktoriumi.
Ar esate buvęs direktoriumi? Taip.
Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Nes tikrai moku elktis gerai,ne kaip vaikai keikes ten.Nervuoja visa serveri adminai tada supiksta ir buna labai blogai.
Kodėl išsirinkote šį direktorių? Nes jis geriausias man bentjau is visu direktoriu ir sitam darbe buvau direktorius ir noriu vel padirbti.
Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Turiu,labai daug.


Atgal į viršų Go down
Saimonas_Drift
Zalias
Saimonas_Drift


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-05-11
Age : 25
Miestas : Some where in LTERG

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 13:27

Jūsų vardas pavardė serveryje: Saimonas_Drift

jūsų xp turimas kiekis:turiu 4k turejau 70k

Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?:As jau esu buves sis direktorius ir niekaip negaliu pamirsti istikimu nariu ginimu sturmu as pasimokes esu is savo klaidu kaip buvau preita karta drk dabar pasistenksiu visa demesi kreipti y foruma ir mano darbuotojus kad jiem butu ko geriau butu S.W.A.Tose.

Kokiu direktoriumi norite būti?:S.W.A.T

Ar esate buvęs direktoriumi? Taip esu buves S.W.A.T direktoriumi ir Policijos departamento

Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as manau esu pasimokes is savo klaidu ir serveryje praleidziu daug laiko padedu kolegom.

Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes man S.W.A.T primena geras dienas kaip budavau direktorius ten smagu ir man S.W.A.T patinka nuo mazens

Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:Taip esu buves nekarta direktorium ir nekarta S.W.A.T direktorium
Atgal į viršų Go down
http://www.lterg.tk
Monster_Energy
Zalias
Monster_Energy


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-05-16
Age : 26
Miestas : Vilnius

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa Į Samdomus Žudikus   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 13:40

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Monster_Energy
2. Jūsų xp turimas kiekis: apie 4'000 XP
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: Nes sutvarkyčiau tvarkinga WEB. Įvesčiau geras taisykles. Suburčiau neblogą komandą. Stengčiausi dėl firmos, daryčiau išvykas visokius mini event ir pns.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Samdomų žudikų
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip, bet dar ne šitam serveryje.
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: NEs būčiau aktyvus ir atsakingas
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? NEs geras darbas gali padėti žmonėms kurie nenori teptis rankų.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Taip pakankamai nemažai
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 14:33

Jūsų vardas pavardė serveryje: Domas_Zagredo
jūsų xp turimas kiekis: 6k exp
Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?:Noriu padeti vystitis servui, nes tai viena s svarbiausiu darbu sa-mp'e , noriu tinkamai isnaudoti savus gebejimus, palaikyti tinkama tvarka serve ir dirbti idomu darba.
Kokiu direktoriumi norite būti?: PD (Policijos departamento)
Ar esate buvęs direktoriumi?Buvau daug tokio tipo serveriose.
Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Esu patikimas, palaikysiu tinkama tvarka serve (mazai dm ir non rp), esu suauges nesikeikiu, neizeidineju kitu jei man prasta nuotaika, mane parinkti tikrai verta.
Kodėl išsirinkote šį direktorių?Manau esu tinkamas sitame serveryje uzimti sias pareigas, tai.. greiztumas, mazai keiksmu ir ir idomios treniruotes
Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Turiu labai daug


Atmesta tu pas mus serveryje net nežaidi.
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 14:34

Jūsų vardas pavardė serveryje:Paulius_Amerikano
jūsų xp turimas kiekis:6000
Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: Noriu buti faktu tireju nes labai idomus darbas,gaudysiu zmones,tirsiu faktus.Padesiu policijai.Ant keliu serveriu buvau sitam darbe ir tikrai jis mane suzavejo.Noreciau ir sitam serve ir buti sitam darbe nes man jis geriausias is visu darbu.Jame labai idomu ir didele rizika,o tuom mane ir veza sitas nuostabus darbas.
Kokiu direktoriumi norite būti?: Faktu tirimo biuro direktoriumi.
Ar esate buvęs direktoriumi? Taip.
Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Nes tikrai moku elktis gerai,ne kaip vaikai keikes ten.Nervuoja visa serveri adminai tada supiksta ir buna labai blogai.
Kodėl išsirinkote šį direktorių? Nes jis geriausias man bentjau is visu direktoriu ir sitam darbe buvau direktorius ir noriu vel padirbti.
Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Turiu,labai daug.


Priimtas patikros laikotarpiui 3dienoms.
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 14:36

Jūsų vardas pavardė serveryje:Mantas_Jakubonis
jūsų xp turimas kiekis:turejau 26k ebt db beturiu 4k
Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?:Nes man patinka buti direktoriumi,dalinti zmonems pelnus,idarbinsiu zmogu ik darba,turiuu daug patirties buti drk esu aktyvus serverije.
Kokiu direktoriumi norite būti?:Grovees strite
Ar esate buvęs direktoriumi?Taip
Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nu gal as aktyvesnis,gal as gerioau pasirupinsiu groves drk,gal todle kad bus daugiau uzgrobimu kad butu policininkams ka veikti.
Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes geras darbas,patinka uzgrobineti pd,gaujas kitas,bus gauju kaaru,bus policijai banka,pd dar kanors atgrobineti bus ka jiems veikti!
Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:Taip


Atmesta anketoje labai daug klaidų tu esi nelabai aktyvus.
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 14:37

Jūsų vardas pavardė serveryje: Saimonas_Drift

jūsų xp turimas kiekis:turiu 4k turejau 70k

Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?:As jau esu buves sis direktorius ir niekaip negaliu pamirsti istikimu nariu ginimu sturmu as pasimokes esu is savo klaidu kaip buvau preita karta drk dabar pasistenksiu visa demesi kreipti y foruma ir mano darbuotojus kad jiem butu ko geriau butu S.W.A.Tose.

Kokiu direktoriumi norite būti?:S.W.A.T

Ar esate buvęs direktoriumi? Taip esu buves S.W.A.T direktoriumi ir Policijos departamento

Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as manau esu pasimokes is savo klaidu ir serveryje praleidziu daug laiko padedu kolegom.

Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes man S.W.A.T primena geras dienas kaip budavau direktorius ten smagu ir man S.W.A.T patinka nuo mazens

Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:Taip esu buves nekarta direktorium ir nekarta S.W.A.T direktorium


Priimtas patikros laikotarpiui 3 dienoms.
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-04, 14:38

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Monster_Energy
2. Jūsų xp turimas kiekis: apie 4'000 XP
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: Nes sutvarkyčiau tvarkinga WEB. Įvesčiau geras taisykles. Suburčiau neblogą komandą. Stengčiausi dėl firmos, daryčiau išvykas visokius mini event ir pns.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Samdomų žudikų
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip, bet dar ne šitam serveryje.
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: NEs būčiau aktyvus ir atsakingas
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? NEs geras darbas gali padėti žmonėms kurie nenori teptis rankų.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Taip pakankamai nemažai


Priimtas patikros laikotarpiui 3dienoms
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-05, 12:52

jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Audi_Best
2. Jūsų xp turimas kiekis: Virs 4k ( iki vakaro bus 5k )
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: noriu buti nes esu atsakingas, draugiskas ir paslaugus zmogus, kuris megsta dirbti su kolektyvu.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Policijos Departamento
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip esu buves siame serveryje, bet po serverio rr, nebesu juo.
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Todel, kad esu aktyvus zaidejas, draugiskai ir nesikeidamas draugauju su zmonemis.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? Nes jau esu juo buves pries serverio rr ir su kitais policininkais sutareme
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Taip, pries serverio restarta

Priimtas
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-05, 12:54

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Martynas_Porche
2. Jūsų xp turimas kiekis:4010xp
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?:Nes man patinka veiksmas, grobimai, o ziuriu i Ballas direktoriu yra laisvas. Idemiai rinkciau gaujos narius pildyciau foruma
4. Kokiu direktoriumi norite būti?:The Ballas gauja
5. Ar esate buvęs direktoriumi?Taip daug kartu kituose serveriuose
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as seniai norejau buti kokios nors gaujos ar mafijos direktoriu, esu dirbes ir mafijoje ir gaujoje
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes man patinka veiksmas, grobimai, begimai, komandinis darbas.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:Esu buves direktoriumi kituose serveriuose irgi su web, pildziau foruma, be anketu nepriimu

Priimtas
Atgal į viršų Go down
Edma
Zalias



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-06-02

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-05, 13:24

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edma_Vegas
2. Jūsų xp turimas kiekis: 4500
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: noriu buti nes esu draugiskas ir megstu dirbti teisesaugoje.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Apsauginiu.
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip esu buves.
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Nes, esu aktyvus, draugiskas.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? Nes esu buves sio darbo direktorius, o kito laisvo darbo direktoriaus.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Taip.
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-05, 13:26

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edma_Vegas
2. Jūsų xp turimas kiekis: 4500
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: noriu buti nes esu draugiskas ir megstu dirbti teisesaugoje.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Apsauginiu.
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip esu buves.
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Nes, esu aktyvus, draugiskas.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? Nes esu buves sio darbo direktorius, o kito laisvo darbo direktoriaus.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Taip.


Priimtas
Atgal į viršų Go down
Lukasz0
Zalias



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-06-03

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: lukas_Kaminskas i grove street   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-05, 20:11

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Kaminskas
2. Jūsų xp turimas kiekis:8k
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: noriu nes sis darbas yra butent man man patinka gropti,plesti,pulti ir kartu su gaujomis daryti nusikaltimus ir duoti teisesaugai didesnio kruvio.kad jie kuo daugiau dirbtu.patinka daryt pasiruosima,komundiruoti rinkciau ne bet ka.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Grove street
5. Ar esate buvęs direktoriumi? taip
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: nzn as skirtas siam darbui esu buves drk sitam darbe ne viena karta esu patyres.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? man patinka gaujos ir grobimai Smile
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:TAIP
Atgal į viršų Go down
Eimas_Drifteris
Zalias
Eimas_Drifteris


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2012-05-19

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-06, 11:01

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Kaminskas
2. Jūsų xp turimas kiekis:8k
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: noriu nes sis darbas yra butent man man patinka gropti,plesti,pulti ir kartu su gaujomis daryti nusikaltimus ir duoti teisesaugai didesnio kruvio.kad jie kuo daugiau dirbtu.patinka daryt pasiruosima,komundiruoti rinkciau ne bet ka.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Grove street
5. Ar esate buvęs direktoriumi? taip
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: nzn as skirtas siam darbui esu buves drk sitam darbe ne viena karta esu patyres.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? man patinka gaujos ir grobimai
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:TAIP


Priimtas
Atgal į viršų Go down
Domas_Zagredo
Zalias



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-06-04

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: N.Dyleris   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-06, 14:00

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domas_Zagredo
2. Jūsų xp turimas kiekis: 9k
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: na, dabar yra daug laisvu direktoriu ir liko sis pelningas bei idomus darbas, bei pastebejau kad dabar labai daug teisesaugos ir reiketu pries ja pakovoti, be to esu aktyvus ir aktyvuma noriu isnaudoti maksimaliai, bei paroditi ka moku.
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: N. Dyleriu
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Esu aktyvus (5h per diena), esu atsakingas, nesu kerstingas ir jei bus man bloga nuotaika nepradesiu visu siuntineti na.... , esu gan pavizdingas zaidejas.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? Na pastebejau, kad nera dyleriu, o sis darbas labai svarbus daugomoje serveriu.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: Taip, labai daug.

Atmesta Dylerių drk Julius_Off
Atgal į viršų Go down
Ernis_Speed
Zalias



Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-05-08
Age : 25
Miestas : Joniskis

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-06, 18:31

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Ernis_Speed
2. Jūsų xp turimas kiekis:4,7k
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: Nes radijo direktoriaus nera as noreciau juom buti vesciau mini-klausimus ir t. t. Radijas-tai pasaukymas i radija man, direktorius-mano svajone.Ir as ja igivendysiu!
4. Kokiu direktoriumi norite būti?:Radijo
5. Ar esate buvęs direktoriumi?Taip esu, taxi
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as geras vaikinas inesciau daug laimes, priimieciau darbuotojus viska daryciau kad radijas butu popoliarus.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes radijoje linksma dirbti, saunus gyvenimas radijoje, uzdirbineciau lt, priimineciau zmones ir t. t.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:Taip turiu

Priimtas
Atgal į viršų Go down
Justas_Ircis
Zalias



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-06-03

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-07, 07:02

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Ircis
2. Jūsų xp turimas kiekis:4,3 xp.
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: As esu paslaugus,rimtas darbe ir linksmas.As busiu saunus direktorius!Busiu nenusizenges.Komandai padesiu kuo galesiu,duosiu dideles ALGAS!!!!!
4. Kokiu direktoriumi norite būti?:S.W.A.T
5. Ar esate buvęs direktoriumi? NE,bet dabar turbut busiu!!
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as padeciau visiems kam reiketu pagalbos serveryje ir draugams.Inesciau daug laimes i S.W.A.T BURI.Ir miesto gyventojai nenusiviltu S.W.A.T buriu!!!!
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes S.W.A.T yra geriausias darbas.Jame galima ginti ir saugoti.Ir inesti daug laimes.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:TAIP!!!!

Atmest S.W.A.T direktorius Saimonas_Drift
Atgal į viršų Go down
Justas_Ircis
Zalias



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-06-03

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-07, 07:18

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Ircis
2. Jūsų xp turimas kiekis:4,3 xp.
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: As esu paslaugus,rimtas darbe ir linksmas.As busiu saunus direktorius!Busiu nenusizenges.Komandai padesiu kuo galesiu,duosiu dideles ALGAS!!!!!
4. Kokiu direktoriumi norite būti?:Policijos departemento
5. Ar esate buvęs direktoriumi? NE,bet dabar turbut busiu!!
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as padeciau visiems kam reiketu pagalbos serveryje ir draugams.Inesciau daug laimes i POLICIJOS DEPARTEMANTA.Ir miesto gyventojai nenusiviltu POLICIJOS DEPARNAMENTU!!!!
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes POLICIJOS darbas yra geriausias .Jame galima ginti ir saugoti.Ir inesti daug laimes.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:TAIP!!!!

Atmesta PD direktorius Audi_Best

Atgal į viršų Go down
Lukasz0
Zalias



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-06-03

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: lukas_Kaminskas i Dilerius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-07, 11:52

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Kaminskas
2. Jūsų xp turimas kiekis:9k
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: nes sitame serve nera dauk dar po kolkas zmoniu ir dileriu reike visiem kaip pradesime prateti pardavineti ginklus ir ateis daugiau zmoniu susikur ir normalesnes gaujos reike zmonem narkotiku kat pasigiditu civiliam kad apsisaugotu ginklu jei dm mieste tam yra policija.Noriu pakolkas primti tik patirius zmones kad jie ismoktu kaip reike platinti zole,ginklus, susirinktume daugiau zmoniu i serva ir visi zinotu kas kur Smile
4. Kokiu direktoriumi norite būti?: Dilerių.
5. Ar esate buvęs direktoriumi? Taip.
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?: Manau del to kad esu buves sio darbo direktorius ne viena ir ne du kartus tad esu patyres,moku imti i darba gerus zmones ir suzinoti ar jei geri zinau taisykles ir komandas darbo ir drk.
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių? nes kaip sakiau sita serve dau kam reike gun ir nark, noriu paverti si serva ir padeti kitiem ispopulereti.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?: TAIP!!!!
Atmesta
Atgal į viršų Go down
Justas_Ircis
Zalias



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-06-03

Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime2012-06-07, 16:09

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Ircis
2. Jūsų xp turimas kiekis:4,3 xp.
3. Kodėl norite būti direktoriumi(apibūdinti 4-5 sakiniais)?: As esu paslaugus,rimtas darbe ir linksmas.As busiu saunus direktorius!Busiu nenusizenges.Komandai padesiu kuo galesiu,duosiu dideles ALGAS!!!!!
4. Kokiu direktoriumi norite būti?:Furistu
5. Ar esate buvęs direktoriumi? NE,bet dabar turbut busiu!!
6. Kodėl mes turėtumėme rinktis būtent jus?:Nes as vescaiu krovinius kur reikia ir laiku.Inesciau daug laimes i FURISTUS.Ir miesto gyventojai nenusiviltu FURISTAIS!!!!
7. Kodėl išsirinkote šį direktorių?Nes FURISTU darbas yra geriausias .Jame galima vezti didelius ir mazus krovinius.Ir inesti daug laimes.
8. Ar jūs turite patirties Būdami direktoriumi?:TAIP

Primtas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketa į Direktorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa į Direktorius   Anketa į Direktorius Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketa į Direktorius
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» MTA anketa.
» Anketa y S.W.A.T
» Anketa Į Samdomus Žudikus
» Emigracijos anketa
» Išvykimo anketa

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Elitas Renkasi Mus! :: Darbai su direktoriumi :: Direktoriai-
Pereiti į: